TAŞ EV VİLLA FAYDALARI

Taş Ev Tercih Etmenin Avantajları

Taş ev görüntü, gösteriş, maliyet ve kalite bakımından diğer evlere bakış daha pahalı ama sağlıklı ve güzel görünümlü ev yapılarıdır. Doğal taşların yontularak veya işlenerek elde edilmesiyle oluşur. Maliyeti oldukça fazla, gösterişi harika, sağlık açısından da çok uygundur. Şöyle ki;

Kışları genelde sıcak, yazları ise soğuk ve serin tutar. Aynı zamanda rutubetsiz bir ortam sağladığı için sağlığa faydası oldukça büyüktür. Türkiye’nin her yerinde yapılabilen bir çalışmadır. Yani taş ev yaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey ustaları çağırmak ve yapım bitince anahtarınızı alarak o harika evde keyif sürdürmek. Ailenizle birlikte sıcak ve doğal bir ortamda yaşamak hiç bu kadar kolay olmamıştır. İzmir taş ev denilince akla sadece evinizin görüntüsünün değişmesi ya da taştan yapılmış normal bir ev gelmesin. Varsa orman eviniz, çiftlik eviniz, bağ eviniz ve yazlığınızı da harika bir görüntüye sokabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz model ve görüntüde taş ev çeşidinizi seçebilirsiniz. Bu seçeneklerden bazıları şöyledir. Yontma taş, yığma taş kaplama taş, kesme taş, antik taş, siyah taş şeklinde birçok çeşidi vardır. Taş ev için çok büyük miktarda emek, sabır ve ustalık gerektiren bu işlemde evinizi yenilemek bizden, keyfiyle oturmak sizden.

 

DOĞAL TAŞ ETKİLEYİCİDİR

Doğal taş;özellikleri cinsine ,çeşidine ve onu oluşturan minerallerin bağlanma şekline göre değişiklik gösteren doğal bir üründür.Doğal taş bu özellikleri ile tüm inşaat malzemelerinden farklıdır.Hem doğal taşlarla, hem de diğer pek çok malzeme ile kombine edilebilen benzersiz bir malzemedir.Doğal taş tek tip endüstriyel bir ürün değildir ve oluşum sürecinin izlerini taşımaktadır.

 

Doğal Taş Ev Villalar

Bir yapı malzemesinin ömrü 30 yıl ya da sonsuza kadar kullanılabilmesi esas alınarak hesaplandığında Doğal taşın suni malzemelerden pahalı olmadığı görülmektedir.  İlk maliyet, ömür olarak kıyaslandığında diğer malzemelerden ucuzdur. Temizlenmesi ve korunması için gereken maliyet de düşüktür.

TAŞ EV  VİLLA FAYDALARI